2021. szeptember 24. , 19:42
Köszöntjük Gellért, Mercédesz nevű kedves olvasóinkat!
Eseménynaptár
H K Sz Cs P Sz V
     1  2  3  4  5
 6  7  8  9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Önkormányzati hírek



Keresés:   
2009.12.26 11:49
Gödöllőiek Pest megye sportjának élén

2009 legjobb Pest megyei sportolóinak és edzőinek dr. Szűcs Lajos, a Pest Megyei Közgyűlés elnöke adta át az elismeréseket december 19-én a megyeházán.

Az év legeredményesebb Pest megyei sportszervezete speciális sportágak kategóriában

Montágh Imre Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Gödöllő

Paradicsom Turisztikai Kulturális és Sport Klub, Szentendre

Losontzy István Többcélú Oktatási Intézmény, Cegléd

Az év legjobb Pest megyei sportolója speciális sportágak kategóriában

Kis Viktor, Diadalív Lakóotthon, Vác

Molnár Klaudia, Váci Reménység SE

Ceglédi Losontzy István Többcélú Oktatási Intézmény padlóhoki csapata

Az év legeredményesebb szabadidősport szervezete

Püspökmajor Lakótelepi Baráti Kör

Váci Lakóterületi SE

Budaörsi DSE

Az év legeredményesebb általános iskolája

Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő

Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár

Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház

Az év legeredményesebb középiskolája

Toldi Miklós Élelmiszeripari Középiskola, Nagykőrös

Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs

Boronkay György Műszaki Középiskola, Vác

Az év testnevelője

Pajor Ferencné, Boronkay György Műszaki Középiskola, Vác

Engerth Csaba, Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár

Az év legjobb Pest megyei diáksportolója általános iskolás korosztályban

Olajos Enikő, Szigetszentmiklós-Tököl SE

Makula Sándor, Restart-Ceglédi VSE

Molnár Gergely, Dunakeszi VSE

Az év legjobb Pest megyei diáksportolója középiskolás korosztályban

Kiss Iván, Váci Reménység SE

Valkai Ferenc, GEAC

Szilágyi Ádám, VUK SE Százhalombatta

Az év legjobb Pest megyei csapata utánpótlás korosztályban

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium leány kosárlabda csapata

Vác Városi Labdarúgó SE 1993-as csapata

Dabas Diego KC fiú ifjúsági csapata

Az év legjobb Pest megyei sportolója női utánpótlás korosztályban

Hagymási Anita, Gödi SE

Lendvay Dóra, Budaörsi DSE

Komiszár Kriszta, GEAC

Az év legjobb Pest megyei sportolója férfi utánpótlás korosztályban

Szabó Balázs Gábor és Balogh Marcell Váci Hajó SE

Laszák Zoltán, Szigetszentmiklós-Tököl SE

Majer Tibor Restart-Ceglédi VSE

Az év legjobb Pest megyei csapata felnőtt korosztályban

Budaörs 2i SC Asztalitenisz női csapata

Szigetszentmiklósi TK-Erima

Váci Női Kézilabda SE

Az év legjobb Pest megyei sportolója női felnőtt korosztályban

Benkó Réka, GEAC

Wágner Vivien, Szigetszentmiklós-Tököl SE

Erdélyi Zsófia, GEAC

Az év legjobb Pest megyei sportolója férfi felnőtt korosztályban

Takács Péter, Szigetszentmiklós-Tököl SE

Lőrincz Tamás, Restart-Ceglédi VSE

Ungvári Attila, Restart-Ceglédi VSE

Az év edzője

Benkő Ákos, GEAC

Bíró Tamás, Ceglédi VSE

Gnyálin István, Szigetszentmiklós-Tököl SE

Poszthumusz díj

Gergely Károly, Dunakanyar-Vác Labdarúgó Klub



Látogatottság: 2357
Keresés

DÍJAK, ELISMERÉSEK

2018




2017






2016



2015




*

Városimázs filmek
Filmek - A Szecesszió Éve Gödöllőn
                                       

Időjárás

az

előrejelzése