2020. augusztus 15. , 10:02
Köszöntjük Mária nevű kedves olvasóinkat!
Eseménynaptár
H K Sz Cs P Sz V
           1  2
 3  4  5  6  7  8  9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Bizottságok

Jogi és Ügyrendi Bizottság

  • Elnök:
    dr. Györfi Beáta - képviselő
     
  • Tagok:
    • Szűcs Józsefné - képviselő
    • Tóth Tibor - képviselő
    • Varga Árpád - képviselő
    • Kristóf Etelka - képviselő
    • Dr. Mundruczó Péter - nem képviselő
    • Dr. Kónya Katalin - nem képviselő
    • Schalkház Miklós - nem képviselő
    • Koós Albert - nem képviselő

    Pénzügyi Bizottság


  • Elnök:  Kovács Barnabás - képviselő
  • Tagok:
  • Kis Antal - képviselő
  • Varga Árpád - képviselő
  • Tóth Tibor - képviselő
  • Dr. Jeney László Botond - képviselő
  • Klement Péter - nem képviselő
  • Darabont Tibor - nem képviselő
  • Várnai Miklós - nem képviselő
  • Kiss Dávid - nem képviselő


    Gazdasági Bizottság


  • Elnök: Halász Levente - képviselő
  • Tagok:
  • Kis Antal - képviselő
  • Varga Árpád - képviselő
  • Dr. Györfi Beáta - képviselő
  • Kristóf Etelka - képviselő
  • Molnár Árpád - képviselő
  • Bartha Tibor - nem képviselő
  • Szénási Szilvia - nem képviselő
  • Bajnóczi István - nem képviselő
  • Kovásznai Szász Gergely - nem képviselő
  • Fogarasiné Deák Valéria - nem képviselő


    Ifjúsági és Köznevelési Bizottság


  • Elnök: Dr. Jeney László Botond - képviselő
  • Tagok:
  • Szűcs Józsefné - képviselő
  • Halász Levente - képviselő
  • Pecze Dániel - képviselő
  • Molnár Árpád - képviselő
  • Bacsi-Nagy Ágnes - nem képviselő
  • Harmath Jánosné - nem képviselő
  • Varga András - nem képviselő
  • Horváth Miklósné - nem képviselő


    Kulturális, Sport és Nemzetközi Kapcsolatok Bizottság


  • Elnök: Szűcs Józsefné - képviselő
  • Tagok:
  •  - Pecze Dániel képviselő
  •  - Halász Levente képviselő
  •  - Dr. Györfi Beáta képviselő
  •  - Kristóf Etelka képviselő
  • Dr. Fülöp István - nem képviselő
  • Pál István - nem képviselő
  • Körösfői László - nem képviselő
  • Kocsi Tamás - nem képviselő


     Városfejlesztési Bizottság


  • Elnök:  - Tóth Tibor képviselő
  • Tagok:
  •  - Kis Antal képviselő
  •  - Szűcs Józsefné képviselő
  •  - Dr. Jeney László Botond képviselő
  •  - Kovács Barnabás képviselő
  •  - Simon Gellért Péter képviselő
  •  - ifj. Varga Árpád nem képviselő
  •  - Dr. Bucsy László nem képviselő
  •  - Kaiser Ferenc nem képviselő
  •  - Tusor Andrásné nem képviselő
  •  - Szilágyi Fanni nem képviselő


     Szociális Bizottság


  • Elnök: Kristóf Etelka - képviselő
  • Tagok:
  • Varga Árpád - képviselő
  • Kis Antal - képviselő
  • Dr. Jeney László Botond - képviselő
  • Pecze Dániel - képviselő
  • Molnár Árpád - képviselő
  • Gecse József - nem képviselő
  • Dolányi Sándor - nem képviselő
  • Balogh Gyula - nem képviselő
  • Nagy Péter - nem képviselő
  • Varga Imre - nem képviselő


    Egészségügyi Bizottság


  • Elnök: Simon Gellért Péter - képviselő
  • Tagok:
  • Halász Levente - képviselő
  • Pecze Dániel - képviselő
  • Kis Antal - képviselő
  • Kovács Barnabás - képviselő
  • Dr. Boros Botond - nem képviselő
  • Győri Ferenc - nem képviselő
  • Gyengéné Gáspár Csilla - nem képviselő
  • Sebő Györgyné - nem képviselő



Vállalkozásügyi tanácsnok: Varga Árpád

Közbiztonságügyi tanácsnok: Kis Antal

Környezetvédelemügyi tanácsnok: Pecze Dániel

Ifjúságügyi tanácsnok: Pecze Dániel