Az október elsején megválasztott képviselő-testület a Szervezeti és Működési Szabályzatról szóló önkormányzati rendelet alapján a következő állandó bizottságokat hozta létre:
- Egészségügyi Bizottság
- Városfejlesztési, Környezetvédelmi és Földművelésügyi Bizottság
- Gazdasági Bizottság
- Jogi, Igazgatási és Ügyrendi Bizottság
- Kulturális, Oktatási és Ifjúsági Bizottság
- Népjóléti Bizottság
- Pénzügyi Bizottság
- Sport Bizottság
Az október 12-én tartott alakuló ülésen a képviselő-testület felállította a Jogi, Igazgatási és Ügyrendi Bizottságát.
Október 28-án a további bizottságokat is megválasztotta a testület, a Jogi, Igazgatási és Ügyrendi Bizottságot pedig két személlyel kiegészítette.
EGÉSZSÉGÜGYI BIZOTTSÁG
Elnök:
Körösfői László képviselő
Tagjai:
Halász Levente képviselő
Dr. Nagy Károly képviselő
Máthé László képviselő
Pesti Rudolfné képviselő
Kollárné Jilly Sára Katalin képviselő
Dr. Fülöp Zsuzsanna nem képviselő
Boros Botond nem képviselő
Dr. Vámos János nem képviselő
Dr. Dudás István nem képviselő
Berki Vilmos nem képviselő
VÁROSFEJLESZTÉSI, KÖRNYEZETVÉDELMI ÉS FÖLDMŰVELÉSÜGYI BIZOTTSÁG
Elnök:
Futás Levente képviselő
Tagjai:
Varga András képviselő
Köles László képviselő
Guba Lajos képviselő
Kis Antal képviselő
Horváth Lajos képviselő
Schnörch Andreas nem képviselő
Farkas Balázs nem képviselő
Ifj. Varga Árpád nem képviselő
Kárpáti György nem képviselő
Horváth Miklós nem képviselő
GAZDASÁGI BIZOTTSÁG
Elnök:
Halász Levente képviselő
Tagjai:
Kis Antal képviselő
Pelyhe József képviselő
Varga Árpád képviselő
Kovács Barnabás képviselő
Dr. Zsókáné Mihala Éva képviselő
Gráf Csilla nem képviselő
Divinyi Zsombor nem képviselő
Kaiser Ferenc nem képviselő
Kónya Katalin nem képviselő
Borsos Zsolt nem képviselő
KULTURÁLIS, OKTATÁSI ÉS IFJÚSÁGI BIZOTTSÁG
Elnök:
Guba Lajos képviselő
Tagjai:
Szűcs Józsefné képviselő
Kollárné Jilly Sára Katalin képviselő
Varga András képviselő
Kovács Barnabás képviselő
Reisz Mónika képviselő
Dávid László nem képviselő
Harmath Jánosné nem képviselő
Ifj. Csuja László nem képviselő
Dr. Petróczki Károly nem képviselő
Riedlné Péter Etelka nem képviselő
NÉPJÓLÉTI BIZOTTSÁG
Elnök:
Máthé László képviselő
Tagjai:
Kollárné Jilly Sára Katalin képviselő
Guba Lajos képviselő
Köles László képviselő
Pesti Rudolfné képviselő
Svisztné Kis Ildikó képviselő
Balogh Gyula nem képviselő
Zimányi Norbert nem képviselő
Lengyel Lászlóné nem képviselő
Győri Ferenc nem képviselő
Borsos Andrea nem képviselő
PÉNZÜGYI BIZOTTSÁG
Elnök:
Dr. Hentz Károly képviselő
Tagjai:
Szűcs Józsefné képviselő
Pesti Rudolfné képviselő
Pelyhe József képviselő
Varga Árpád képviselő
Dr. Zsókáné Mihala Éva képviselő
Tóth Tibor nem képviselő
Koós Albert nem képviselő
Bajnóczi István nem képviselő
Dankó László nem képviselő
Ágfalvy Imre nem képviselő
SPORT BIZOTTSÁG
Elnök:
Köles László képviselő
Tagjai:
Varga András képviselő
Pelyhe József képviselő
Kis Antal képviselő
Körösfői László képviselő
Reisz Mónika képviselő
Nagy László nem képviselő
Berze Béla nem képviselő
Szecsődi Judit nem képviselő
Bényi László nem képviselő
Fedor Gábor nem képviselő
A képviselő-testület a Jogi, Igazgatási és Ügyrendi Bizottságát a következő személyekkel egészítette ki:
Pelyhe József képviselő
Dr. Mundruczó Péter nem képviselő